Tanfolyamok

Sminktanfolyam, maszkolás nemzetközi szinten. Államilag elismert és felnőttképzési törvény szerinti képzések, több nyelvű tanúsítvány, profi oktatók, professzionális termékekből álló ajándékcsomag! Kedvezményes termékvásárlási lehetőség, ingyenes szállás az oktatás idejére, vizsgagarancia, magas színvonalú belvárosi környezet, megfizethető ár. Mindezek jellemzőek képzéseinkre. A tanfolyamok rugalmas időbeosztással rendelkeznek, akár család, munka mellett is elvégezhetőek. Előképzettség nélkülieknek, továbbá sminkes, szempillaépítő vagy kozmetikus szakemberek számára is kínálunk szintjüknek megfelelő oktatást.

Képzések helyszínei

Budapest, Debrecen, Pécs

Budapesti központunk mellett - ahol díjmentes szálláslehetőséget is kínálunk a tanulóinknak - kihelyezett képzéseink már több városban elérhetők, hétköznapokon vagy hétvégenként. A részletekkel kapcsolatban keress minket bizalommal!