ÁRLISTA

Kedvező áron végezheted el képzéseinket! Továbbá 20% EVANA Professional Makeup szakmai kedvezményt biztosítunk tanulóink részére. Bizonyos intenzív képzéseink mellé ingyenes szálláslehetőséget kínálunk.

csoportos képzések árai

Sminkelési technikák a mindennapokban
Időtartam: 40 óra
Sminkelési tech. alapoktól mesterfokig
Időtartam: 70 óra
Sminkelési technikák mesterfokon
MASZKOLÁSI TECHNIKÁK MESTERFOKON
Maszkmester képzés alapoktól mesterfokig
Időtartam: 60 óra

ONLINE SMINKTANFOLYAM ÁRAK

sminkelési technikák a mindennapokban
Időtartam: 40 óra
sminkelési technikák mesterfokon
sminktanfolyam alapoktól mesterfokig
Időtartam: 70 óra

Sminktanfolyam ajándék termékekkel

Díjmentes szálláslehetőség

A Glamour Makeup International Academy professzionális képzésekkel és díjmentes szálláslehetőséggel várja a tanulni vágyókat Budapest szívében.

Az akadémia a magyarok és külföldiek által az egyik legkedveltebb belvárosi részen található. A közelben számos élelmiszerbolt, étterem, kávézó, pékség stb. elérhető.

A szálláshely két hálószobával rendelkezik, amely összesen négy főnek biztosít elhelyezési lehetőséget. Az apartman felújított, saját fürdőszobával és konyhával rendelkezik.

A kiváló minőségű szálláshely az oktatás közvetlen közelében található, így nem szükséges utaznia a két helyszín között.

Tanuljon nálunk és élvezze az általunk kínált magas színvonalú képzést és a csodás oktatási környezetet!

A díjmentes szálláshely bizonyos intenzív tanfolyamok esetén érhető el a képzésen tanulók számára. A pontos részletekért keress minket bizalommal!

Képzések helyszínei

Budapest, Debrecen, Pécs

Budapesti központunk mellett - ahol díjmentes szálláslehetőséget is kínálunk a tanulóinknak - kihelyezett képzéseink már több városban elérhetők, hétköznapokon vagy hétvégenként. A részletekkel kapcsolatban keress minket bizalommal!