Eddig soha nem sminkeltem, hogyan kezdjek hozzá?

Először is érdemes vennünk egy professzionális bőrbarát alapozót, amely passzol a bőrünk színéhez, (a színét az állcsontunk feletti részen próbáljuk ki) és hozzá egy korrektort (alapozónál 1-2 árnyalattal világosabbat). Szükséges még púder (színtelen), spirál, szemhéjfesték paletta (amiben barnás színek is vannak), szemöldök ceruza vagy gél, bronzosító vagy pirosító. Érdemes legalább egy alapozó, pirosító és két szem ecsetet is beszereznünk. Az ecset segítségével vigyünk fel egy kevés alapozót (1-2 borsónyit) A korrektort finoman a szemre és köré, alul és felül is, a púdert a puffni segítségével az egész arca, majd egy kicsit színezzük be a szemöldökünket a ceruzával vagy géllel, csak kövessük a formáját. Tegyünk egy minimális pirosítót az orca részre kézzel vagy ecsettel. A szemünkre vigyünk fel egy szép színt, majd a végén használjuk a szempillaspirált.

Te is szeretnéd fejleszteni a tudásodat, megtanulnád azokat a trükköket és technikákat amelyekkel tökélyre fejlesztheted a sminkes tudásodat? Akkor nálunk a helyed! Ha most iratkozol be a sminktanfolyamra jelentős kedvezménnyel tanulhatsz! Részletek ITT!