Gyors reggeli smink

Neked sincs túl sok időd reggel? Nem szeretnél korábban kelni, hogy kisminkeld magad? Hagy adjunk egy gyors tippet! Ahhoz hogy friss legyen a tekinteted, üde az arcod és a sminked is kész legyen időben, első lépésként vigyél fel a bőrödnél egy árnyalattal világosabb korrektort a szemed alá, majd púderezd le az egész arcod, utána erősítsd meg a szemöldököd színét a vonalak mentén. Majd bármilyen nude árnyalatú szemhéjpúderrel árnyékold a szemed és a vízvonaladba húzz a szemed vonalát követve fehér szemceruzával egy vonalat. Ezzel “kinyitod”, optikailag megnagyobbítod a szemed. És már csak a szempillaspirál és a szájfény maradt és el is készült a reggeli gyors smink.

Megtanulnád magad sminkelni? Gyere el hogyan sminkeljem magam tanfolyamunkra és tanulj profi oktatótól!